Collection: 1 1/2 to 2 1/2 years toys
-
M194 - Piano music mat
Regular price $9.00Regular priceUnit price / per$10.00Sale price $9.00Sale -
B044 - Wooden musical instruments 7-pcs set
Regular price $14.50Regular priceUnit price / per$17.50Sale price $14.50Sale -
Mo137 - Montessori Imbucare Peg Box
Regular price $15.00Regular priceUnit price / perSale price $15.00 -
Mo136 - Montessori 3 shapes puzzle
Regular price $11.00Regular priceUnit price / perSale price $11.00 -
Mo132 - Montessori Object Permanence Box with Tray
Regular price $10.00Regular priceUnit price / perSale price $10.00 -
Mo131 - Montessori Discs on Horizontal Dowel
Regular price $8.00Regular priceUnit price / perSale price $8.00 -
Mo121 - Montessori single-shape puzzles set of 4
Regular price Starting $2.00Regular priceUnit price / perSale price Starting $2.00 -
Mo120 - Montessori 3 sizes of circles puzzle
Regular price $10.00Regular priceUnit price / perSale price $10.00 -
Mo098 - 2 in 1 Montessori learning tower (FREE DELIVERY)
Regular price $110.00Regular priceUnit price / perSale price $110.00Sold out -
E144 - Toddler learning flash cards (yellow box)
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
E145 - Toddler learning flash cards (blue box)
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
B041 - Musical projection crawling elephant
Regular price $17.00Regular priceUnit price / per$19.00Sale price $17.00Sale -
B040 - Wooden music instrument toy 5-pcs set
Regular price $11.00Regular priceUnit price / per$12.00Sale price $11.00Sale -
M270 - 8 in 1 early education multifunctional vehicle
Regular price $15.00Regular priceUnit price / per$17.00Sale price $15.00Sale -
B039 - 6 in 1 busy cube
Regular price $6.00Regular priceUnit price / per$7.00Sale price $6.00Sale -
Mo096 - Montessori baby mirror puzzle
Regular price $5.00Regular priceUnit price / perSale price $5.00 -
M247 - Bell animal trailer
Regular price $6.00Regular priceUnit price / per$6.50Sale price $6.00Sale -
M101 - Three small trains
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per$5.50Sale price $5.00Sale -
Sale -
E140 - Characters torch projector
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
E047 - Projection flashlight
Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
B029 - Sound and light projection instrument - Microphone (Chinese songs)
Regular price $2.50Regular priceUnit price / per$3.50Sale price $2.50Sale -
B028 - Sound and light projection instrument - Guitare (Chinese songs)
Regular price $2.50Regular priceUnit price / per$3.50Sale price $2.50Sale -
E103 - Story discs (only suitable for the Mideer projector or torch)
Regular price $5.50Regular priceUnit price / perSale price $5.50 -
E137 - Numeral puzzle
Regular price $4.50Regular priceUnit price / per$5.00Sale price $4.50Sale -
M222 - Hit the ball 4 in 1 games
Regular price $12.00Regular priceUnit price / per$14.00Sale price $12.00Sale -
M220 - Wooden rainbow building blocks
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per$5.50Sale price $5.00Sale -
P072 - Silicone shapes puzzle board
Regular price $7.00Regular priceUnit price / per$8.00Sale price $7.00Sale -
L011 - Soft cloth baby books (animals - fruits not available)
Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
A312 - Colorful baby soft books with tails
Regular price $5.50Regular priceUnit price / perSale price $5.50 -
A100 - Black and white baby soft books with tails (farm not available)
Regular price $5.50Regular priceUnit price / per$7.00Sale price $5.50Sale -
A311 - Fish soft cloth book
Regular price $6.00Regular priceUnit price / per$8.00Sale price $6.00Sale -
G043 - Rechargeable crawling crab
Regular price $11.50Regular priceUnit price / per$14.00Sale price $11.50Sale -
G042 - Talking parrot plush toy
Regular price $11.00Regular priceUnit price / per$13.00Sale price $11.00Sale -
P070 - Letters - numbers wooden square puzzle board
Regular price $2.00Regular priceUnit price / perSale price $2.00 -
M214 - Pre-writing Board Left and Right brain control
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00



































